KIESEL kompanijos rekomendacijos keramikos plytelių klijavimui

 • Kiesel kompanija yra paruošusi keramikos dangų klijavimo programą. Kurioje išvardinti pagrindiniai produktai, kuriuos naudojant šis atsakingas darbas bus atliktas kokybiškai, greitai ir mažiausiomis darbo sąnaudomis. Iš pirmo žvilgsnio atrodantys brangesni produktai pateisiną savo kainą - didesne medžiagų išeiga, darbų sparta ir savo kokybe  

  Elastingi plytelių klijai Servolight S1 SuperTec vidus ir laukas

  Plytelių klijai Servolight S1 SuperTec vidaus ir lauko darbams, 15 kg

  Klijų kategorija C2 TE-S1

  Klijų išeiga: šukų dantukai 6mm - 1,3kg/m2, 8mm - 1,8kg/m2 

  Tinka naudoti balkonuose, terasose ir fasaduose, taip pat naudoti po vandeniu. Klijuoja prie visų rūšių keraminių plytelių, porceliano, marmuro, granito ir natūralaus akmens dangas. 

  Puikus pradinis sukibimas. 

  Kaina 34 
  Labai elastingi plytelių klijai „Servolight S2 SuperTec“

  Labai elastingi plytelių klijai „Servolight S2 SuperTec“, 15kg

  Klijų kategorija C2 TE-S2

  Klijų išeiga: šukų dantukai 6mm - 1,3kg/m2, 8mm - 1,8kg/m2

  Sienų ir grindų plytelių, stiklo ir porceliano mozaikos, bei natūralaus akmens klijavimui. Šie klijai idealiai tinka naudojimui šaltyje, nuolat drėgnose ir povandeninėse vietose. Taip pat kur galimos didelės apkrovos, pagrindo deformacijos ir vibracijos. Labai tinka neįgeriančioms ir didelio formato >60cm plytelėms. Klijai atitinka DIN EN 12002 standartą.

  Kaina 4950
  Gruntas/rišiklis vidaus ir išorės darbams „Okatmos® UG 30“, 10 kg

  Universalus gruntas/rišiklis vidaus ir išorės darbams  „Okatmos® UG 30“, 10 kg

  sugeriantiems ir neabsorbuojantiems paviršiams
  sukibs su įvairiais esamais paviršiais
  greitai džiūstantis 

  Kaina 128 
  Tepama hidroizoliacija Okamul DF, 14 kg

  Tepama hidroizoliacija Okamul DF, 14 kg 

  Vidaus patalpoms - skirta sienoms ir grindims. Labai elastinga. Džiūvimo laikas tarp atskirų sluoksnių apie 1 val. Galima klijuoti plyteles arba vaikščioti po 6 val. Galima padengti iki 4mm įtrūkimus.
  Kaina 96 
  Savaime išsilyginantis mišinys Servoplan Ki 1, 20 kg

  Savaime išsilyginantis mišinys Servoplan Ki1, 20 kg 

  Sluoksnio storis 1 - 20 mm. Didelė išeiga: 1,4kg/m2 - 1mm storio sluoksnis.

  Tinka plytelėms, parketui, kietmedžio ir PVC grindims 

  Kaina 2880
 • Plytelių klijų S1 arba S2 yra klijų elastingumo arba deformuotumo indeksas kietoje būsenoje.
  Deformuotumas yra svarbus bazėms, veikiamoms tiek vibracijos, tiek temperatūros ir drėgmės apkrovose. Aktualu pastatų fasadams, kurie yra veikiami ne tik dėl kraštutinių temperatūrų, bet ir lietaus bei vėjo, taip pat vibracijų.
  Be to, klijuojančios kompozicijos, turinčios didelį elastingumą, reikalingos plytelių klojimui ant deformacinio grindų ir darbui su didelio formato ir didelio svorio plytelėmis.
  Lauko sąlygomis būtina naudoti labai elastingos S2 deformacijos plytelių klijus, kad būtų galima paskirstyti įvairias deformacijas tarp dangos ir pagrindo, taip išvengiant klijų sluoksnio pažeidimų.

  S1 – elastingų klijų parametras, nusakantis, kad paviršius su sustingusiais klijais lieka nepažeistas jam įlinkus 2,5–5 mm.
  S2 - klijai turi didelį elastingumą ir išsaugo ilgą laiką visas klijų savybes. Sukibimas deformacijos metu daugiau kaip 5 mm lieka stabilus.
  Klijai su S2 savybėmis rekomenduojami atliekant klijavimo darbus ant nestabilaus pagrindo, baseinuose, dušuose ar pirtyse arba klijuojant didesnio kaip 60x60 cm dydžio plyteles. Taip pat klijuojant lauke, kur dideli temperatūrų svyravimai - lauko sienos, terasos, lauko baseinai.

  Klijai plytelėms internetu - www.geriklijai.lt