Elastingi plytelių klijai Servolight S1 SuperTec vidus ir laukas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 34 
  Į krepšelį 

  Plytelių klijai Servolight S1 SuperTec vidaus ir lauko darbams, 15 kg

  Klijų kategorija C2 TE-S1

  Klijų išeiga: šukų dantukai 6mm - 1,3kg/m2, 8mm - 1,8kg/m2 

  Tinka naudoti balkonuose, terasose ir fasaduose, taip pat naudoti po vandeniu. Klijuoja prie visų rūšių keraminių plytelių, porceliano, marmuro, granito ir natūralaus akmens dangas. 

  Puikus pradinis sukibimas. 

 • Plytelių klijai Servolight S1 SuperTec vidaus ir lauko darbams.

   Elastingi klijai plytelėms

            Servolight S1 SuperTec

  • šiais klijais apie 30% padengsite didesnį plotą 
  • didelis elastingumas
  • ypač lengvas darbas
  • labai didelis stabilumas
  • saugu naudoti net žemesnėje temperatūroje
  • tinkami šildomoms grindims
  • 50 metų tobulintas produktas

  Produkto apibūdinimas

  Cemento pagrindo pluonasluoksniai (iki 15mm) elastingi plytelių klijai Servolight S1 SuperTec (C2TE-S1), skirti sienų ir grindų keramikos plytelių, stiklo ir porceliano mozaikos, bei natūralaus akmens klijavimui. Šie klijai idealiai tinka naudojimui viduje, lauke ( balkonuose, terasose ir fasaduose) nuolat drėgnose ir povandeninėse vietose.
  Klijuoti tinkamos pagrindo dangos: betonas, remonto skiediniai, cementinis, cemento-kalkių, gipsinis tinkas, gipskartonio plokštės, cementinės ir anhidritinės grindys, netinkuotos plytų, akytos keramikos, akytojo betono, silikatinių elementų sienos. 
  Vietose kur galimos pagrindo deformacijos, vibracijos, didelės apkrovos ir dideli temperatūrų svyravimai, naudokite klijus Servolight S2 SuperTec.


  Pagrindo paruošimas

  Paviršius, ant kurio klijuojamos plytelės, turi būti sausas, kietas, stabilus ir lygus. Visi sluoksniai mažinantys sukibimą, tokie kaip dulkės, nešvarumai, kalkės, riebalai, lakas, aliejiniai dažai, emulsijos ir bituminė danga, turi būti pašalinti. Didesnius nelygumus reikia pašalinti mechaniškai, pvz. glaistykle, o įdubimus išlyginti naudojant išlyginamaji mišinį. Labai lygius paviršius rekomenduojama suraižyti. Rekomenduojame naudoti gruntą „Okatmos® UG 30“. Jis sutvirtina paviršių, suvienodina įgeriamumą ir pagerina sukibimą. Medienos drožlių plokštės turi būti sausos (drėgnis ≤ 10%), mažiausias storis grindims 25mm, sienoms 19mm. Plokštės turi būti tvirtai prisuktos (atstumas tarp varžtų ≤ 40 cm) su paslėpta varžto galvute. Plokštės gruntuojamos „Okatmos® UG 30“ gruntu.

  Mišinio naudojimas

  Klijų mišinys statybiniu maišytuvu išmaišomas (600 aps./min) švariame inde, pilant mišinį į švarų šalta vandenį, kol masė pasidaro vienalytė, be grūdelių. Nedidelius kiekius galima išmaišyti ir rankiniu būdu.
  Mišiniui leidžiama bręsti apie 3-5min lėtai maišant. Po to jau galima pradėti klijavimo darbus. Jau pradėjusio stingti mišinio negalima skiesti vandenių.
  Rekomenduojama ruošti tiek klijų, kad juos galima būtų sunaudoti per 30 minučių.
  Taip pat rekomenduojama dažnai patikrinti klijus, ar plyteles dar galima klijuoti: prispauskite pirštą ar ranką prie klijų- jei klijų lieka ant rankos, klijuoti dar galima. Jei ranka švari, reiktų pašalinti seną klijų sluoksnį, tepti naują ir tik tada klijuoti.  

  Daugiau informacijos - čia