Sutaupykite pirkdami www.geriklijai.lt

 • 1. Perkant įvairių prekių daugiau kaip už 500 €, prekes Jums pristatysime nemokamai.

  2. Perkant įvairių prekių elektroninėje parduotuvėje www.geriklijai.lt daugiau kaip už 1000 €, pasinaudokite 6% nuolaida. Prieš apmokant, nepamirškite nuolaidų kupone įrašyti tekstą geriklijai

  3. Perkant išlyginimo/remonto mišinį Kiesel ServoFine F333 jūs sutaupysite energijos ir pinigų. Nes naudodami kitų gamintojų analogišką mišinį, dažniausiai prieš tai turėsite pagrindą padengti gruntu ir tik tada naudoti remonto mišinį. O prieš tepant klijus, išlyginimo mišinį dar padengti ir grunto sluoksniu. Galutiniame rezultate, mišinįs ServoFine F333 gausis pigesnis variantas vertinant 1m2 padengti reikalingas sąnaudas, o darbas daug spartesnis.

  4. Naudojant Kiesel kompanijos produktus vinilo (PVC) dangų klijavimui sutaupysite ne tik pinigų, bet ir daug energijos ir laiko - nes nereikalingas antras grunto sluoksnis prieš klijuojant dangą.

  Naudojamas gruntas pagrindo gruntavimui > pvz. savaime išsilyginantis mišinys Servoplan FS 101 (iki 5mm sluoksnis) > gruntas nereikalingas > klijuojama PVC danga klijais Okatmos star 120.

  Taip pat klijuojamas ir parketas, parketlentės - jeigu buvo naudojamas Kiesel gaminamas grindų išlyginamasis sluoksnis, grunto sluoksnis prieš klijus nereikalingas.

  5. Nėra būtinybės Jums vykti į parduotuvę pirkti medžiagų dangų klijavimui ir taip prarasti daug laiko. Kada Jūs patogiai galite medžiagas užsisakyti čia www.geriklijai.lt elektroninėje parduotuvėje ir prekės bus pristatytos Jūsų nurodyti adresu. 

  Sėkmės !